Субота, 03 Гру 2016, 00:14

Головна » 2014 » Вересень » 1 » З Днем знань!

Дорога шкільна родино!

У непростий, тривожний час ми розпочинаємо новий навчальний рік. Розпочинаємо з надією на мир, на швидке повернення наших бійців додому живими та здоровими, розпочинаємо з упевненістю у перемозі нашої армії та з пам'яттю про тих, хто, на жаль, уже не з нами, хто не повернувся з Майдану чи поклав життя за незалежність нашої держави на Донбасі.

1 вересня - це свято кожної людини. Це день, що дає можливість дорослим повернутися у свої золоті роки, а учням - до своєї другої домівки - школи.

Тож, дорогі діти! Нехай цей навчальний рік відкриє для Вас нові горизонти пізнання себе і світу. Сили Вам і натхнення, завзяття і енергії, творчості і  працездатності.

Шановні наші батьки! Сьогодні Ваші діти вчаться в школі. Гордіться ними, радійте разом із ними. Нехай ніколи не забракне Вам терпіння, мудрості, поблажливості і вимогливості. Затишку і родинної злагоди у Ваших домівках.

Вітаю зі святом своїх колег-учителів. Саме Ви спільно з батьками формуєте особистості, від яких залежить майбутнє нашого народу. Саме Ваші вихованці захищають сьогодні право України на незалежність. Здоров'я Вам, шановні педагоги, старанних учнів та благополуччя.

Сьогодні вперше сіли за парти і помандрують країною знань 150 маленьких першокласників нашої школи. Віднині для них багато чого буде вперше: перший дзвоник, перший підручник, перший учитель. Бажаю Вам, наймолодші наші учні, бути допитливими, активними і не боятися труднощів.

Шановні випускники! Цьогорічний перший дзвоник сповістив Вам про початок фінішної прямої, яку Ви маєте пройти з гідністю. Зичу Вам нестримного бажання ставати кращими, сильнішими та успішними людьми.

У добру путь усім нам!

Пинянський Микола Зіновійович