Неділя, 04 Гру 2016, 10:09

Головна » 2015 » Вересень » 1 » З Днем знань!

Дорогі діти, шановні батьки, вчителі!

Від щирого серця вітаю Вас зі Святом першого шкільного дзвоника, з Днем знань. Це свято, насамперед, тих, хто вперше у житті переступає поріг школи, тих, хто привів до храму науки своїх дітей чи онуків, тих, хто щоденно віддає їм свої знання та тепло сердець, навчає і виховує в дусі любові до рідної землі, до України.

Дорогі першокласники! Віднині Ви крок за кроком будете наближатися до високого рівня дорослої людини та зможете збудувати власний світ, яким в майбутньому буде пишатися вся ваша сім’я, ми - учителі, а, можливо, і ціла країна! На цьому шляху Ви завжди будете відчувати підтримку своїх батьків, бабусь та дідусів, першої вчительки. Сподіваюся, що Ви, наші юні друзі, будете сумлінними і розумними учнями, вихованцями нашої школи - однієї з найкращих у Львові! Адже основні показники навчально-виховної роботи нашого закладу, завдяки спільним зусиллям учителів, учнів, батьків, перевершують результати інших шкіл району, міста та України.

Дорогі школярі! В усі часи освічена людина користувалася повагою. Навчання – це прихований скарб, це світ знань про людей та їх оточення. Треба навчатися щоб знати. Треба навчатися щоб діяти. Треба навчатися щоб жити. Упевнений, що зерна науки зростуть у ваших юних душах урожаєм мудрості та натхнення.

Дорогі одинадцятикласники! Цей навчальний рік буде останнім для вас. Запам’ятайте та збережіть у своїй пам’яті шкільні роки - неоціненний дарунок долі, непідвладний плину часу образ учителя, який навчав кожного з вас не тільки читати та писати, а й основам великої науки під назвою «Життя».

Шановні педагоги! Щира вдячність вам за самовіддану працю, за бездоганне виконання такої відповідальної місії як виховання дітей та молоді. Адже саме Ви сприяєте формуванню юних особистостей, від яких залежить наше майбутнє, завтрашній день Української держави.

Зі святом Вас усіх – із Днем знань!

Із початком нового навчального року!

Директор школи Пинянський Миколі Зіновійович

Переглядів: 362 | Додав: p-oxana | Рейтинг: 5.0/1