Понеділок, 25 Вер 2017, 02:36

Головна » 2017 » Вересень » 1 » З Днем знань!

Дорогі учні!

Сьогодні, у День знань, вступаючи в новий навчальний рік, звертаюся до вас словами великого українського просвітителя, філософа Григорія Сковороди: «З усіх скарбів - знання найкращий. Його не можна ні врасти, ні згубити, ні знищити». Знання ви здобудете у нашій школі. Сили вам і натхнення, завзяття й енергії, творчості і працездатності!

Особливо хвилюючим є наше свято для наймолодших учнів – першокласників. Любі малюки! Для вас сьогодні – квіти, усмішки, для вас – привітання. Вас кличе дзвоник у майбутнє, приймає у свої обійми шкільна сім'я. Усміхається сонце, усміхаються мами, серце радісно і щемно б'ється… Усе – для вас. Вас вітає першовересень зі званням першокласника, вас вітає 32-а школа зі званням школяра.

Мої вітання і вам, дорогі одинадцятикласники! Ціла епоха, що зветься шкільним життям, цього року добігає до кінця. Зичу вам з честю витримати усі випробування останнього шкільного року. Трудіться, здобуваючи знання, працюйте над собою. Нехай цей рік буде роком становлення, утвердження й усвідомлення того, що кожен з вас – молода людина, від умінь якої залежить як особисте майбутнє, так і майбутнє всіх нас, майбутнє України.

Шановні батьки, дорогі колеги-вчителі! Розпочинаючи новий 2017-2018 навчальний рік, бажаю вам:

Коли говорите – говоріть з любові,

Коли мовчите – мовчіть з любові,

Коли вибачаєте – вибачайте з любові.

Майте у своєму серці корінь любові.

А з цього кореня обов'язково народяться добрі справи наших дітей - наших учнів!

У добру путь усім нам!

З повагою, директор школи Пинянський Микола Зіновійович