Вівторок, 23 Жов 2018, 13:20

Головна » 2018 » Вересень » 1 » З Днем знань!

Дорогі учні, шановні вчителі, батьки!

Знову ранок першого вересневого дня повниться мелодійними звуками шкільного дзвоника. Знову вулиці нашого міста розквітають від дитячого щебету, від юнацьких посмішок, чарівних букетів осінніх айстр та гладіолусів. Ностальгічні погляди дорослих, душевний щем, смуток і радість переплелися разом. Ми сьогодні відзначаємо День знань - свято мудрості, доброти і людяності. Усі шляхи цього дня ведуть до школи. Розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової, осяйної і часто нелегкої дороги – дороги до знань, до нових звершень.

Особливим і, безперечно, визначальним у житті стане цей навчальний рік для наших найменших школярів - першокласників - учнів нової української школи, які, тримаючись за батьківські руки, вперше сьогодні ступають на незвіданий шлях. Не менш важливим цей навчальний рік є і для одинадцятикласників, яким доведеться обирати професійну стежку та втілювати отримані знання в дорослому житті.

Бажаю всім Вам, учні нашої великої школи, у новому навчальному році підкорити вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Нехай цьогорічний першовересень буде сонячним, несе добрий настрій та вселяє віру у власні сили!

Зі святом, дорога шкільна родино!

Щастя усім нам!

З повагою, директор школи Пинянський Микола Зіновійович